Bezpieczeństwo

1. Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia, obsługi ewentualnych reklamacji oraz w celu ułatwienia ewentualnych przyszłych zakupów. Zakres zbierania danych jest minimalny i dotyczy jedynie tych danych, które są niezędne do realizacji wyżej wymienionych celów. Dane nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

2. Użytkownik sklepu ma możliwość zapisania się na wysyłany drogą e-mailową Newsletter sklepu DlaDzieciaczka.pl zawierający informacje marketingowe: nowości w ofercie, nowe funkcje sklepu, oferty specjalne, akcje promocyjne itp. Zapisanie się na Newsletter jest dobrowolne. Każda osoba zapisana na Newsletter może w dowolnej chwili z niego zrezygnować.

3. Dane osobowe umieszczone w bazie sklepu DlaDzieciaczka.pl nie są i nie będą udostępniane innym podmiotom z wyjątkiem danych udostępnianych jednorazowo przewoźnikom w celu dostarczenia zamówienia lub operatorom płatności w celu obsługi płatności dla konkretnego zamówienia.

4. Klient ma prawo wglądu, korekty lub usunięcia swoich danych osobowych z bazy sklepu.

E-mail
Telefon
Zadaj pytanie
Twój mail:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Temat:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść listu:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane
Zadzwoń
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00

Telefon: 501 371 906
501371906
pixel